Halkbank’tan Şehit Yakınları ve Gaziler için 10.000 TL Kredi

Halkbank, şehit yakınları ve gazilerin tüm bireysel harcamalarına özel 50 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi sunuyor.

Halkbank Şehit Yakınları ve Gaziler için Kredi Kampanyası

Halkbank, şehit yakınları ve gazilerin tüm bireysel harcamalarına öze 50 bin Türk Lirasına kadar uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme planlarıyla kredi kampanyası sunuyor. Kredi kampanyası kapsamında 50 bin Türk Lirasına kadar finansman sağlanıp, en uzun vade süresi 36 ay, en kısa vade süresi ise 3 ay olarak belirlenmiştir.

Kredi faiz oranları yüzde 2,61’den başlamaktadır. Faiz oranları piyasa faiz değişimlerinde etkilenmeyip, bankanın kişiye göre faizlerde değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Söz konusu kampanyadan sadece şahadet belgesi olan şehit yakınları ile birlikte muharip gazi ile malul gazi belgesi olan gaziler yararlanabilmektedir. Kredi başvurusu esnasında bu belgeleri getirilmesi gerekmektedir. Başvuru esnasında aynı zamanda nüfus cüzdanı, gelir ve ikametgah belgesi getirilmesi gerekmektedir. Başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Örnek Ödeme Planı

Söz konusu kredi kampanyası dahilinde 36 ay vadeli 10 bin Türk Lirası temin eden kişilerin yüzde 2,61 faiz oranıyla ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 467 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 44,7842 olmaktadır. Kampanya dahilinde dosya masrafı ücreti alınmamaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 14 Kasım 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4562-vefa_ihtiyac

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.