Şekerbank SMS ile 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Şekerbank, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına ve harcamalarına özel anında başvuru yapabilecekleri sms ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Şekerbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Şekerbank, müşterilerine, anında başvuru yapabilecekleri sms ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. SMS ile kredi kampanyası kapsamında temin edilebilecek azami kredi tutarı 100 bin Türk Lirası olup, vade süresi ise en kısa 3 ay, en uzun ise 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi tutarı üst sınırı 100 bin Türk Lirası olarak belirlenmiş olup, kişilerin alabilecekleri kredi miktarı ise gelir durumlarına ve kredi notlarına göre belirlenmektedir.

Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,50’den başlamaktadır. Piyasa koşullarına göre faiz oranlarında değişiklik yapılmayıp, banka müşteri özelinde değişiklik yapabilmektedir.


SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin Kredi kelimesi ile T.C. kimlik numaralarını aralarında bir boşluk bırakarak, sırasıyla yazmaları, devamında ise 1953’e mesaj atmaları gerekmektedir. SMS ile yapılan kredi başvuruların sonucu ise banka tarafından müşterilere bilgilendirilmektedir.

Temin edilen kredi tutarının azami binde beşi kadar kredi dosya masrafı ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret tek seferlik alınıp, KKDF ile BSMV oranları dahil edilmektedir.

Şekerbank SMS ile 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Şekerbank SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli geri ödeme planıyla 10 bin Türk Lirası tutarında kredi temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi 458 Türk Lirası, kredi dosya masrafı ücreti 50 Türk Lirası, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 45,3968 olmaktadır.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 15 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/sms-kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.