Akbank’tan Bayram Arifesinde 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Türkiye’nin en büyük müşteri portföyüne sahip bankalarından bir tanesi olan Akbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde bayram döneminde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüma kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Akbank düşük maliyetler eşliğinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmayı hedefliyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız, avantajlı maliyetler eşliğinde çözümleniyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin, gelir durumunuzu gösteren bir belgenin, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren bir belgenin yanınızda bulunmasını talep ediyor. İhtiyaç kredisi başvurusunu kredi başvurusu aşamasında yanınızda bulunması gereken belgeler eşliğinde size en yakın Akbank şubesinden rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi, eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank internet bankacılığı üzerinden, Akbank mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yaparak, onaylanan kredinizin hemen hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Akbank Bayram Öncesi 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde, bankanın internet sitesinde yer alan kredi hesaplama aracına göre bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,84 olup, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 541,25 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı Akbank’ın internet sitesi üzerinden temin edilmiştir. Ödeme planı hesabında kullanılan faiz oranları, aylık taksit tutarı ve kredi masrafları kişinin sahip olduğu gelir durumu, sahip olduğu kredi notu gibi kriterlere göre farklılıklar gösterebilir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 31 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/Kampanyalar/Salla-Kredi/index.html?fromSegment=Bireysel

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.