Akbank’tan Düşük Faizli Konut Kredisi Olanağı

Akbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hem uzun vade tercihleri, hem de uygun faiz oranları ile birlikte hayalini kurduğunuz konuta sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye’nin en çok kampanya düzenleyen ve internet bankacılığında en geniş müşteri portföyüne sahip olan bankalarından bir tanesi olan Akbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz konuta sahip olmanıza olanak sağlıyor. 

120 aya varan vade seçenekleri sunan Akbank, uzun vadeli konut kredisi ile birlikte adeta kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. 120 ay vade tercihi için aylık yüzde 1,01 oranında faiz uygulaması yapan Akbank, vade süresi boyunca faiz oranını sabit tutarak, taksit tutarlarınıza göre bütçe ayarlaması yapmanıza olanak sağlıyor.

Akbank 100 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için tüm vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,01 oranında faiz uygulaması yapılıyor. İpotek tesisi, ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti gibi masrafların hepsini dahil ettiğinizde 60 ay vade tercihinde aylık taksit tutarınız 2 bin 230 Türk Lirası’na tekabül ederken, 120 ay vade tercihinizde aylık taksit tutarınız bin 441 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak ihtiyacınız olan konut kredisi için en uygun olanını tercih etmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.