Turkish Bank’tan Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Turkish Bank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobil için uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Kıbrıs kökenli olan Turkish Bank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz Turkish Bank taşıt kredisi, satın alacağınız otomobil sıfır kilometre ise proforma fatura değeri üzerinden, ikinci el otomobiller için de kasko değeri üzerinden gerekli nakit desteği miktarını hesaplıyor.

Turkish Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

Turkish Bank’tan taşıt kredisi temin etmek için size en yakın Turkish Bank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bahsi geçen kredi başvurusu için yanınızda bir takım belgelerin bulunması gerekiyor. Bu belgeler arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı gösteren nüfus cüzdanınız, gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz, ikamet adresinizi gösteren adınıza düzenlenmiş fatura ve satın alacağınız otomobile dair belgeler yer alıyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Turkish Bank şubesini ziyaret ederek temin edebileceğiniz taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini tespit edebilir, ilgili bankaya kredi başvurusu gerçekleştirerek hayalinizdeki otomobile sahip olabilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE