Turkish Bank’tan 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Olanağı

Türkiye’nin en eski bankalarından bir tanesi olan Turkish Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor. İşte kampanyaya dair tüm detaylar!

Turkish Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Türkiye’nin en eski bankalarından bir tanesi olarak 1901 yılında kurulan Turkish Bank, 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarını kredi olarak temin etmenize olanak sağlıyor.

Turkish Bank, ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında mutlaka nüfus cüzdanınızın, sürücü belgenizin ya da pasaportunuzun aslı ve fotokopisi ile birlikte yanınızda olmasını talep ediyor. Aynı zamanda çalışma durumunuza göre düzenlenmiş güncel gelir belgesi ve ikâmet adresinizi gösteren elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarınızdan bir tanesinin de yanınızda olması, Turkish Bank’ın kredi başvurusu aşamasında talep ettiği belgelerden.

Turkish Bank, ihtiyaç kredinizi 36 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlarken aynı zamanda aylık yüzde 1,65’ten başlayan faiz oranları eşliğinde ödeme planınızı oluşturmanıza da olanak sağlıyor. 

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Turkish Bank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.