Bireysel İhtiyaç Kredisi Halk Bankası’nda Kampanyalı!

Halk Bankası, düzenlediği bireysel tüketici kredisi kampanyası ile birlikte tüm ihtiyaçlarınız için gerekli olan nakit desteğini sağlıyor. İşte o kampanyaya dair merak edilen tüm detaylar!

48 aya varan vade seçenekleri ile temin edebileceğiniz Halk Bankası bireysel ihtiyaç kredisi için size en yakın Halk Bankası şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aylık yüzde 1,20’den başlayan faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz bir kredi türü olan Halk Bankası bireysel ihtiyaç kredisi ile birlikte sağlık, eğitim, tatil, tadilat gibi aklınıza gelebilen tüm masraflarınızı karşılayabileceğiniz gibi aynı zamanda beyaz eşya, cep telefonu, bilgisayar gibi alışverişleriniz için de temin edebilirsiniz.

Türkiye’nin kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde sağlıyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi dahilinde faiz oranını aylık yüzde 1,30’dan başlatan Halk Bankası, ortalama 24 saatlik süre zarfında onaylanan kredi ile birliktetemin edebileceğiniz nakit miktarını bildiriyor.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde bulunmayan Halk Bankası, şubeden kredi başvurusu gerçekleştirme aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınız, gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz ve son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarınızdan bir tanesinin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Siz de bu belgeler ile birlikte size en yakın Halk Bankası şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.