Aktif Bank’tan Anında Onaylanan 5 bin TL Kredi!

Düşük kredi notunuza rağmen kredi çekmek istiyor ve her bankadan red cevabı alıyorsanız artık üzülmeyin, Aktif Bank düşük kredi puanınıza rağmen 5 bin Türk Lirası kredi talebinizi anında onaylıyor! İşte tüm detaylar.

Herhangi bir masrafı bulunmayan ve düşük kredi notunuza rağmen finansman desteği sunan Aktif Bank, internet üzerinden yapacağınız kredi başvurularınız ile birlikte anında onaylanan 5 bin Türk Lirası tutarında nakit desteği sunuyor. N Kolay kampanyaları altında „İnternetten Anında Kredi“ kampanyası ile birlikte düzenlenen bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile Aktif Bank 2 bin ila 25 bin Türk Lirası aralığında kredi taleplerinizi 48 aylık vadeye göre cevaplıyor.

Nkolaykredi.com internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonucunda herhangi bir sigorta, ek ürün ya da hizmet bedeli adı altında ücret tahsis etmeyen Aktif Bank, kısa bir form doldurup, evraklarınızı ekran üzerinden onaylayıp, 25 bin Türk Lirası’na kadar kredi talebinizi anında onaylayarak hesabınıza aktarıyor. Aktif Bank İnternet Şubesi’ne giriş yaparak paranızın tamamını farklı banka hesaplarına transfer edebileceğiniz gibi Türkiye’nin her yerinde yer alan tüm PTT şubelerinden de paranızı ücretsiz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Aktif Bank’ın size teslim edeceği N Kolay Bankkart ile tüm ATM’lerden paranızı temin edebileceksiniz. Talep ettiğiniz kredinin geri ödemesini ise PTT şubelerinden, PTTmatik ATM’lerinden ya da Aktif Bank İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Akbank ve Vakıfbank ATM’leri de Aktif Bank kredi geri ödemesi için hizmet veriyor.

Aktif Bank’tan talep edeceğiniz 5 bin Türk Lirası’nda kredinizi 36 ay vade seçeneği ile geri ödediğinizde aylık yüzde 1,99 oranında faiz oranları eşliğinde 208,59 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile, 24 ay vade seçeneğini seçtiğinizde ise aynı faiz oranı üzerinden 276,12 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler ile, 12 ay vade seçeneğini seçtiğinizde ise sabit faiz oranı üzerinden aylık 484,14 Türk Lirası tutarında aylık eşit taksitler ile kredinizin geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de güncel kredi kampanyalarından, faiz oranı indirimlerinden ve geri ödeme kolaylıklarından anında haberdar olmak istiyorsanız internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.