Odeabank’tan Günlük 3 TL’ye 3 bin TL Kredi!

Odeabank, günlük 3 Türk Lirası’ndan başlayan taksitler ile 3 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi sunarak nakit ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor.

18 ila 75 yaş arasındaki tüm müşterilerine günde 3 Türk Lirası, ayda ise 89 Türk Lirası’ndan başlayan eşit taksitler ile ihtiyaç kredisi imkanı sunan Odeabank, kendi müşterilerine Odeabank İnternet Şubesi, Odeabank Mobil Şube ve Odeabank 444 8 444 İletişim Merkezi üzerinden kolaylıkla vadesiz Türk Lirası hesabınıza aktarmanıza da olanak sağlıyor.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Başvuru aşamasında müşterilerinden sadece kimlik talebinde bulunan Odeabank, müşterisi olmayan vatandaşlardan ihtiyaç kredisi başvuru aşamasında T. C. Kimlik numarasını gösteren kimlik, ehliyet ya da pasaporta ek olarak çalışma durumuna göre gelir belgesi talep ediyor.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulaması ile temin edebileceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için aylık 89 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile 48 ay boyunca ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

KKB Skoruna Özel Faiz Oranı Odeabank’ta!

Odeabank, tüm müşterilerinin bireysel kredi kayıt bürosu skoruna özel faiz oranı uygulaması yapıyor. Geçmiş dönem banka ilişkilerinize belirlenen KKB skorunuz yükseldikçe Odeabank tarafından talep edilen faiz oranı da düşüyor.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyacınızı pratik ve ekonomik çözümler ile karşılamak isterseniz, internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyebilirsiniz