Albaraka Türk’ten 120 Ay Vadeli Konut Finansmanı!

Albaraka Türk Katılım Bankası hayalinizde yer alan bir ev sahibi olma isteğinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz adına katılım bankacılığı prensipleriyle konut finansmanı olanağı sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası satın almayı düşündüğünüz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi çekmenize olanak sağlıyor. İkinci bir gayrimenkulün teminat olarak gösterilmesi halinde ekspertiz değerinin tamamına konut finansmanı olanağı sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası ödeme planınızın hazırlığı aşamasında da 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası, ödemelerinizi aylık eşit taksitler halinde yapabileceğiniz gibi aynı zamanda 2 ayda bir taksit, 3 ayda bir taksit ya da esnek taksitler ile ödeme gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor. Konut finansmanı vade süresi boyunca hayat sigortası uygulaması da gerçekleştiren banka, Gayrimenkul Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası uygulamalarını da Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden temin edebilmenize olanak sağlıyor.


Kredi başvurusu aşamasında konut tapu fotokopisine ek olarak konut kat mülkiyeti ve kat irtifakı tapusu gibi belgeler ile de başvuru yapmanıza olanak sağlayan banka aynı zamanda nüfus cüzdanınızın veya sürücü belgenizin, çalışma durumunuza göre hazırlanan gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresinizi gösteren belgenizin başvuru aşamasında yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Bu kredi bilgileri, 6 Ekim 2017 Cuma günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden Kredi Haberi ziyaretçilerine özel hazırlanmıştır.

https://www.albaraka.com.tr/konut-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, bankalar tarafından düzenlenen taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, bütçeniz için en uygun kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.