Ziraat Bankası 10 Yıl Vadeli 75.000 TL Konut Kredisi!

Devlet bankalarından biri olan Ziraat Bankası, müşterilerinin uygun şartlarda ev sahibi olmalarına yardımcı oluyor ve avantajlı ödeme planlarıyla konut kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası, müşterilerine avantajlı ödeme planlarıyla konut kredisi desteği veriyor. Minimum 3 ay, maksimum ise 120 ay vadeye kadar ödeme planı düzenleyen banka, müşterilerinin bütçelerine en uygun imkanları sağlıyor.

Ziraat Bankası konut kredisinden yararlanılması halinde satın alınacak olan evin değerinin tamamı kadar kredi alınmamaktadır. Banka ilk olarak evin ekspertiz raporunu çıkarttırmaktadır. Bunun neticesinde de ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar finansman tanınmaktadır. Konut kredisinden yararlanacak müşterilerinin hayat sigortası, konut sigortası ve DASK yaptırmalarını isteyen banka, aynı zamanda kredi dosya masrafları için de tek seferlik kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bu ücret ödemesi kredi tutarının en fazla binde beşine tekabül edip, satın alınacak evin üzerine de ipotek tesis edilmektedir. İpotek, müşterilerine tüm taksit ödemeleri sona erdikten sonra kaldırılmaktadır. Aynı zamanda banka gerekli görmesi durumunda müşterilerinden ek belgeler ve kefil talep etmektedir.

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu banka şubelerinde yapılıp, başvuru esnasında kişilerin nüfus cüzdanlarını, gelir ve ikametgah belgeleriyle birlikte kredi konu olan evin belgelerin getirilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası’ndan 120 Ay Vadeli 75.000 TL Konut Kredisi!

Ziraat Bankası’ndan 120 ay vadeli geri ödeme planıyla 75 bin Türk Lirası konut kredisi alınması durumunda aylık taksit tutarı 1.774,33 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 30.2205 olmaktadır. Uygulanan faiz oranı yüzde 2,19 olup, sigorta ödemeleri kredi tutarı, vadesi, kişiye ve konuta göre değişmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 15 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.