Odeabank Konut Kredisi’nde Yaz Kampanyası

Odeabank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. İşte Odeabank konut kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Odeabank, ev sahibi olma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği için birçok farklı konut kredisi olanağı sunuyor. Bu olanaklardan bir tanesi 120 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleri ile tercih edilebilen standart konut kredisi iken, bir başka kampanya da uygun ek komisyon ödemesi karşılığında faiz oranını aşağı çekiyor. Aynı zamanda giderek artan tutarda taksitli ve giderek azalan tutarda taksitli konut kredisi olanağı sunan Odeabank, sahip olduğunuz bir başka evin ipoteğinin gösterilmesi halinde ise yeni satın alacağınız evin değerinin tamamına kredi temin etmenize olanak sağlıyor.

Gelir durumunuza göre özenle belirleyecebileceğiniz Odeabank, sizin için en uygun konut kredisini sunmaya kararlı. Belirlediğiniz dönemlerde ara ödeme yapabileceğiniz şekilde bir ödeme planı oluşturan Odeabank, aynı zamanda yurtdışında yaşayan vatandaşlara da Türkiye’den ev sahibi olması için konut kredisi olanağı sunuyor.

Hemen size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek temin edebileceğiniz bir konut kredisi türü olan Odeabank konut kredilerini inceleyebilir, bütçeniz için en uygun olacak şekilde ödeme planı oluşturarak hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek diğer bankalar tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz.