Ziraat Bankası’ndan 48 Ay Vadeli İpotekli Finansman!

Ziraat Bankası ihtiyaç duyduğunuz yüksek tutarlı bireysel finansmanlar için avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini İpotekli Bireysel Finansman kampanyası ile sağlıyor.

Yüksek tutarlara tekabül ettiği için bireysel ihtiyaç kredisi dışında kalan nakit destekleri için herhangi bir gayrimenkulünüzü ipotek göstererek bireysel finansman temin etmenize olanak sağlayan Ziraat Bankası; konut ipotek temin etmeniz halinde konut ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar, iş yeri ipotek göstermeniz halinde iş yeri ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar, imarlı arsa ipotek göstermeniz halinde ise ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar finansman temin edebilirsiniz.

Ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlayan Ziraat Bankası, kredi vade süresi boyunca hayat sigortası ve zorunlu deprem sigortasını zorunlu olarak tutuyor. 


Ziraat Bankası 50.000 TL İpotekli Kredi Ödeme Planı

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,25 oranında faiz uygulaması gerçekleştiren Ziraat Bankası, 50 bin Türk Lirası tutarında çekeceğiniz kredi için aylık bin 468 Türk Lirası tutarında eşit tutarlar ile ödemeler gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 50 bin Türk Lirası için 70 bin 500 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu ödeme planı, 4 Ekim 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi internet sitesi için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.