Kuveyt Türk’ten 100 bin Türk Lirası Arsa Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensipleri ile birlikte 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,27 oranındaki kâr payı ile birlikte ihtiyacınız olan finansmanı sağlıyor.

Türkiye’de katılım bankacılığı prensipleri ile faizsiz bankacılık konusunda hizmet veren bankalar arasında önemli bir yere sahip olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, arsa alımlarınızda ihtiyacınız olan nakit desteğini, aylık yüzde 1,27 oranında kâr payı ile size sunuyor.

Arsa finansmanında minimum peşinat oranını yüzde 50 olarak belirlemiş olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, finansman tahsis ücretini arsa finansmanı temin eden müşterilerinden nakit olarak peşin bir şekilde temin ediyor. Aylık yüzde 1,27 kar payı oranı ile temin edeceğiniz arsa finansmanı için size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası’na gerekli belgeler ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

100 bin Türk Lirası tutarındaki arsa finansmanı başvurunuzda 60 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanan aylık yüzde 1,27 oranındaki kâr payı ile birlikte aylık taksit ödemeleriniz 2 bin 555 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitlere tekabül ederken, toplam geri ödeme miktarınız da 153 bin 302 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası’na nüfus cüzdanınız, satın alacağınız arsaya ait tapu fotokopisi, gelir belgeniz ve güncel ikâmet adresinizi gösteren belge ile başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinde yer verdiğimiz kredileri inceleyerek bütçeniz için en uygun krediyi bulabilirsiniz.