Albaraka Türk’ten Uygun Tüketici Finansmanı!

Albaraka Türk Katılım Bankası, düzenlediği tüketici finansmanı kampanyası ile birlikte hem dayanıklı, hem de yarı dayanıklı mal alışverişlerinizde temin edebileceğiniz, düşük kâr payı oranlı tüketici finansmanı sunuyor. İşte tüketici finansmanı kampanyasına dair tüm detaylar!

Albaraka Türk Katılım Bankası, sunduğu tüketici finansmanı kampanyası ile birlikte beyaz eşya alışverişi, mobilya alışverişi, televizyon alışverişi, bilgisayar alışverişi, klima alışverişi gibi tüm alışverişlerinizde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini rahatlıkla temin edebileceğiniz, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun kâr payı oranları içeren tüketici finansmanı sunuyor.

Ödemelerinizi isterseniz aylık, isterseniz 2 ayda bir, isterseniz de 3 ayda bir olacak şekilde yapmanıza olanak sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde, tercih ettiğiniz ödeme periyodunda eşit taksitler ile ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Tüketici finansmanı temini aşamasında kişisel belgelerinize ek olarak satın alacağınız ürüne ait proforma faturasını da talep eden Albaraka Türk Katılım Bankası,  5 bin Türk Lirası tutarında satın alacağınız ürün için 48 ay vade seçeneğini seçmeniz halinde, aylık eşit taksitlerle oluşturacağınız ödeme planında aylık yüzde 1,25 oranında kâr payı uygulaması eşliğinde 146 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksit tutarları ile ödeme planınızı oluşturuyor.

Siz de gerekeli belgeler ile birlikte size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek tüketici finansman başvurusu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun tüketici kredisini tespit edebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE