Anadolu Bank Hayalinizdeki Eve Kavuşturuyor!

Sahip olmak yönünde hayal kurduğunuz konut için Anadolu Bank, 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde finansman olanağı sağlıyor. İşte Anadolu Bank konut kredisine dair tüm detaylar!

Mesken olarak kullanılmak üzere satın alımı gerçekleştirilecek olan tüm konutlar için temin edilebilir bir kredi olan Anadolu Bank konut kredisi, uygun faiz oranları ile birlikte 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Sahip olmak için hayalini kurduğunuz konuta bir an önce sahip olmak için, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Anadolu Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu Bank Konut Kredisi Başvurusu Gerekli Belgeler

Anadolu Bank’tan temin edeceğiniz konut kredisi için başvuru aşamasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduüu nüfus cüzdanı ya da emsal belgenin yanınızda bulunması gerekiyor. Aynı zamanda gelir durumunuzu gösteren bir belge talep eden Anadolu Bank, temin edeceğiniz konut kredisini kullanacağınız konuta ait olan tapunun fotokopisini de ekspertiz değerinin belirlenmesi için talep ediyor. 

Önkefil şartı aramayan Anadolu Bank, konut kredisinde teminat olarak satın alacağınız evin üzerine ipotek tesisini yeterli buluyor. Temin edilecek kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Anadolu Bank, satın alacağınız konut için zorunlu deprem sigortası, bireysel hayat sigortası gibi sigortaları da vade süresi boyunca taksitlendirmenize olanak sağlıyor.

Siz de hayalini kurduğunuz yeni evinize sahip olmak için size en yakın Anadolu Bank şubesine gerekli belgeler ile birlikte müracaat edebilirsiniz. En uygun konut kredisini bulmak için, internet sitemizin kategorileri arasında yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilir, tüm bankalar tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.