Anadolu Bank’tan Düşük Faizli Taşıt Kredisi

Anadolu Bank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte düşük faizli ve uzun vade seçeneklerine sahip olan taşıt kredinizi en geç 1 gün içerisinde sonuçlandırarak ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Anadolu Bank’ın düzenlediği taşıt kredisine dair merak edilen detaylar!

48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini uygun faiz oranları eşliğinde sağlıyor. Satın almayı düşündüğünüz otomobiller için hem sıfır kilometre otomobillere, hem de ikinci el otomobillere taşıt kredisi olanağı sunan Anadolu Bank, kredi başvurusu aşamasında yanınızda sıfır kilometre otomobil alımları için proforma fatura, ikinci el otomobil alımları için ise ruhsat fotokopisinin bulunmasını talep ediyor. Aynı zamanda Anadolu Bank’tan temin edeceğiniz taşıt kredisi için başvuru aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir durumunuzu gösteren gelir belgenizin ve ikâmet adresinizi gösteren belgenin bulunması gerekiyor.

Anadolu Bank’tan temin edeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,14 oranında uygulanacak faiz eşliğinde 762 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınız oluşturuluyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Anadolu Bank şubesine giderek taşıt kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini tespit edebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE