Anadolubank’tan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Anadolubank, düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Anadolubank, konut kredisi ürününde 120 aya kadar taksit dönemi olanakları sunuyor. Dilediğiniz vade seçeneğinde ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlayan Anadolubank, aylık sabit konut kredisi faiz oranları ile birlikte ödemelerinizi hesaplayarak, her ay yapacağınız ödeme tutarını önceden bilmenize yardımcı oluyor.

Düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunan Anadolubank, yapacağınız kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, tapu fotokopisinin bulunmasını talep ediyor.

Anadolubank, tapu işlemlerinden sonraki 1 hafta içerisinde de konut kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Anadolubank 150 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’tan 150 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi çekmeniz ve bu konut kredisi için de 120 ay vade ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,2 oranında uygulanırken; aylık ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da bin 576 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 25 Ağustos tarihinde aşağıda yer alan bağlantıdan oluşturulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden bütçeniz için en uygun kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.