Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Anında kredi veren bankalar hangileridir? Kredi çekmek isteyen kullanıcılar genellikle kredilerinin hızlı bir şekilde ellerine ulaşmasını isterler. İhtiyaçlarının en kısa sürede karşılanmasını isteyen tüketicilerin tercihleri de bu yüzden anında kredi veren bankalardan yana olacaktır.

Anında kredi veren bankalar genellikle internet üzerinden başvuruları alarak, hesabınıza paranın geçmesini sağlamaktadır. Bu hizmetten faydalananlarınsa anında kredi veren bankanın müşterisi olması gerekmektedir.

Tabi bazı bankalar bu şartı aramayabilir de. Anında kredi hizmetini birçok banka sağlamaktadır. İnternet bankacılığı yapan her banka bu ihtiyaç kredisini sizler için sunmaktadır. Anında kredi veren bankaların listesi oluşturulması gerekirse; Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Aktif Bank, İş Bankası, TEB, Denizbank, Bankpozitif, Finansbank, ING Bank.

Anında kredi başvurusu yapmak için, ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiniz bankanın mobil veya internet şubesine müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra krediyle ilgili sayfaya yönelerek, belirlenen limitlerce başvurunuzu yapabilirsiniz.

Anında kredi başvurusu yapabileceğiniz birkaç bankanın anında kredi hizmetlerinden bahsetmek gerekirse; Vakıfbank’ın internetten %1,33 anında kredi fırsatı 36 aylık vade fırsatlarıyla, ihtiyaçlarınızı karşılamanız için avantajlar sunmaktadır. Bu ihtiyaç kredisinden Vakıfbank bünyesinde maaşını alan müşteriler faydalanabilmektedir.

Denizbank’ın sunduğu anında kredi hizmetiyse, Web’de İhtiyaç Kredisi’dir. 36 aya varan taksitlerle 55.000 TL’ye kadar %1,55’ten başlayan faizlerle kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası, Garanti Cep veya Garanti İnternet kullanıcıysanız, %1,19’dan başlayan fırsatlarla Dijital Kredi fırsatı sunmaktadır. İş Bankası anında kredi başvurusu yapmak isteyenleri %1,35 faiz oranları, Yapı Kredi mobilden ve internetten anında krediyle %1,39’dan başlayan faiz oranları ve TEB Pratik Krediyle 12.500 TL’ye varan fırsatları sunmaktadır.