TEB’den 3 Ay Ertelemeli Düşük Faizli Kredi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) hem 3 aya kadar erteleme, hem 48 aya kadar vadelendirme, hem de düşük faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz bir kredi türü sunarak ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyor! 

Sadece şubeden gerçekleştireceğiniz başvurularda kullanabileceğiniz 3 ay erteleme özelliğine ek olarak aynı zamanda kredinizin vade ve faiz oranı için size özel teklifler de alabilirsiniz. Başvurunuzu size en yakın TEB şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda ilk taksit erteleme kampanyasından faydalanmak istemiyorsanız TEB çağrı merkezi, TEB SMS sistemi ve TEB internet bankacılığı üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Maksimum 48 aya kadar vadelendirme olanağı sağlayan Türk Ekonomi Bankası (TEB), ÖTV indirimi ile birlikte evinizdeki beyaz eşyayı yenilemek istediğinizde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini anında sağlıyor. Hem ÖTV, hem de KDV’de düzenlenen kampanyalardan faydalanarak ihtiyaçlarınızı gidermek istiyorsanız, Türk Ekonomi Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası tam size göre!

Yanınızda nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz, ikâmet adresi belirten belgeniz ile birlikte size en yakın Türk Ekonomi Bankası şubesini ziyaret ederek gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için aynı zamanda TEB’in internet sitesini ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz. 

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 5 bin TL İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası’ndan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,25 oranında uygulanan faiz eşliğinde taksit tutarınız 249,62 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için kredi çekmeyi düşünüyorsanız intenret sitemizin krediler kategorisinde yer alan kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.