Vakıfbank’tan Ticari Araç Alacaklara Özel Kredi!

Vakıfbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte bireysel değil de ticari araç alımı yapacak olan işletme sahiplerine ihtiyaç duydukları nakit desteğini sağlıyor. İşte Vakıfbank ticari taşıt kredisine dair tüm detaylar!

Hem yeni araç alıcılarının, hem de aracını yenileyecek işletme sahiplerinin faydalanabilecekleri bir kredi türü olan Vakıfbank ticari taşıt kredisi, sıfır kilometre otomobiller için temin edilebildiği gibi aynı zamanada 8 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için de temin edilebiliyor. Tır, otobüs, kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, otomobil gibi tüm türlerdeki araçlar için temin edilebilecek bir kredi türü olan Vakıfbank ticari taşıt kredisi için gelir durumunuza ve bütçenize uygun özgün bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bütçenize uygun bir vade seçeneği ile oluşturacağınız ödeme planı ile birlikte uygun faiz oranları eşliğinde işletmelerinizin geliştirilmesi için taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Vakıfbank müşterilerine özel, anlaşmalı markalar ile birlikte yapılan özel vade ve özel faiz oranları kampanyalarının sunulacağı ticari taşıt kredisi ile birlikte otomobillerinizi yenileme şansını yakalayabilirsiniz.

Birden fazla otomobil alımlarınızda Vakıfbank uygun faizli filo kredisi kullanma olanağı da tanıyor. Filo kredisi ile birlikte aynı anda satın alacağınız birden fazla otomobil için finansman temin edebilir, bu sayede de uygun faiz üzerinden rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

İşletmenize ve size uygun faiz oranları eşliğinde ticari taşıt kredisi temin etmek için gerekli belgeler eşliğinde size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçenize uygun krediler hakkında bilgi edinebilirsiniz.