Online Başvuruyla Hızlı Onaylanan İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta!

Denizbank internet üzerinden gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvuruları için hızlı bir kredi onay sistemi gerçekleştirerek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini haftanın her günü, her saati pratik bir şekilde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen Denizbank, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte nakit sıkıntınızı çözüyor. Bütçenize göre, tercih edeceğiniz vade uzunluğunda hazırlanan avantajlı ödeme planı eşliğinde ödemelerinizi büyük bir rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan Denizbank, kredi başvurusu aşamasında sizden ön kefil şartı talep etmiyor.

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi temin etmek için Denizbank müşterisi iseniz internet bankacılığı ve mobil uygulamayı kullanabilir, kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Denizbank müşterisi değilseniz de yine Denizbank’a ait resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, onaylanan kredinizi havale ya da EFT yöntemleri ile kendi hesabınıza aktarabilirsiniz.


Denizbank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Denizbank’tan nakit probleminizi çözüme kavuşturabilmeniz adına 48 ay vade seçeneği ile 25 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde uygulanan aylık faiz oranları yüzde 1,78 olurken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 837 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı, 20 Eylül 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel hazırlanmıştır.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi çözümleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.