Evini Yenileyeceklere İş Bankası’ndan Evden Eve Konut Kredisi!

Türkiye İş Bankası, sahip olduğunuz evin satışı beklemeden, yeni bir ev satın alıp, eski evinizi sattığınızda da ödemelerinizi kapatabileceğiniz oldukça avantajlı bir Evden Eve Konut Kredisi sunuyor.

Türkiye İş Bankası, her iki evin üzerine de ipotek tesisi gerçekleştirip, konut kredinizi çekmenize, çekeceğiniz konut kredisi tutarının ekspertiz tutarının tamamına denk gelmesine, eski evinizi satmak için tanınan 6 aylık süre zarfında da evinizi satarak ödemelerinizi rahatlatmanıza ve geriye kalan taksitlerinizi de 120 aya kadar vadelendirerek gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Evden Eve Konut Kredisi kampanyası ile birlikte zaman kaybetmeden yeni evinizi satın almanıza olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, konut kredisi çekme aşamasında ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti, taşınır ve taşınmaz rehin tesis ücreti gibi masraflarınızı da vade süreciniz boyunca vadelendirmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, her ay eşit tutarlarda taksit ödemesi gerçekleştirebileceğiniz Sabit Taksitli Ev Kredisi’ne ek oalrak; indirimli konut kredisi, anapara ödemeli konut kredisi, düşük ödemelerle başlayan konut kredisi, yüksek ödemelerle başlayan konut kredisi, balon ödemeli ev kredisi gibi her gelir durumuna göre özenle hazırlanan ödeme planları sunarak, ödemelerinizi rahat bir zeminde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Bu kredi bilgileri, 24 Ekim 2017 Salı günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Türkiye İş Bankası’na ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi okurları için özel hazırlanmıştır.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/ev-kredisi/Sayfalar/ev-kredisi.aspx

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilir, konut, taşıt, arsa, ihtiyaç ve tüketici kredisi ürünlerinden ihtiyaç duyduğunuz alan ve bütçeniz doğrultusunda en uygun kredinin hangi banka tarafından verildiğini tespit edebilirsiniz.