Şekerbank’tan 10.000 TL Özel Kredi Kampanyası!

Şekerbank, profesyonel meslek gruplarına yani doktor, diş hekimi, hakim, pilot, yardımcı pilot, avukat ve noter müşterilerine özel uygun faiz oranları ve avantajlı vade seçenekleriyle kredi sunuyor.

Şekerbank Özel Kredi Kampanyası

Şekerbank, profesyonel meslek gruplarına özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi adı altında özel kredi kampanyası sunuyor. Özel kredi kampanyası için belirlenen maksimum kredi limiti 100 bin Türk Lirasıdır. Kampanya dahilinde 100 bin Türk Lirasından yüksek miktarda kredi çekmek mümkün değildir.

Özel kredi faiz oranları yüzde 2,47’den başlamaktadır. Vade seçenekleri incelendiği zaman ise minimum 3 ay, maksimum ise 36 ay olarak belirlenmiştir. 3 aydan kısa süreli, 36 aydan uzun süreli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Özel kredi başvurusu banka şubelerinde gerçekleşmektedir. Kredi başvuru sırasında kişilerin gelir belgelerin, ikametgah belgelerini, kimlik cüzdanlarını ve mesleklerini gösteren belgeyi getirmeleri gerekmektedir. Kredi kullanımında kişiler alacakları kredi tutarının maksimum binde beşi kadar kredi tahsis ücreti ödemesi yapmaları gerekmektedir. Kredi tahsis ücreti ödemesi tek seferli yapılmaktadır. Tahsis ücretine banka sigorta muamele vergisi dahil edilmeyip, kişilerin kredi kullanımında sigorta yapmaları istenmektedir. Sigorta ödemeleri kişilerin yaşlarına, cinsiyetlerine ve aldıkları kredi tutarına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Şekerbank’tan 10.000 TL Özel Kredi için Ödeme Planı

Şekerbank Özel kredi kampanyası dahilinde 36 ay vadeli geri ödeme planıyla 10 bin Türk Lirası tutarında kredi kullanmaları halinde yüzde 2,47 faiz oranıyla aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 455,58 Türk Lirası, aylık maliyet oranı yüzde 3,7218’e tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücreti ise 50 Türk Lirası olmaktadır.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 25 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/ozelkredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.