Anında Kredi Veren Bankalar

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle bankacılık sektörü de büyümeye devam etmektedir. Bankaların müşterilerine daha iyi hizmet vermek için teknolojiye ayak uydurduğunu görülmekte. Bankalar artık müşterilerinin kredi başvurularına günler sonra değil anında cevap vererek, müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaya çalışmaktadırlar.

Bununla beraber kredi başvurusunu cep telefonu, bilgisayar gibi elektronik ortamdan çok rahat şekilde yapabiliyoruz. Kredi başvurusu tamamladıktan sonra ilgili banka değerlendirip en kısa sürede müşterilerine geri dönüş yapmaktadırlar

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri

Anında kredi veren bankalardan biri Denizbank’tır. Denizbank hızlı kredi başvurusu yapmak için büyük harflerle KREDİM, devamında ise T.C. kimlik numarasının yazılması, 3280’e mesaj atılması gerekmektedir. 5 dakika içerisinde kredi başvurusunu değerlendiren banka, 55 bin Türk Lirasına kadar finansman sağlamaktadır.

Yapı Kredi Bankası da anında kredi veren bankalar arasında yer alır. Hem mobil ve internet bankacılığından hem de internet şubesinden kredi başvurusu yapmak mümkündür. Banka şubesi dışında kredi başvurularında 25 bin Türk Lirasına kadar finansman sağlamaktadır.

Şekerbank da hızlı ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Şekerbank online kredi başvurusu yapmak için Kredi kelimesi ile T.C. kimlik numaranın aralarında bir boşluk bırakılarak yazılması, 1953’e mesaj atılması gerekmektedir.

QNB Finansbank anında kredi başvurusu yapmak için ise internet şubesi ve internet bankacılığı kullanılabilir, müşteri hizmetleri aranabilir, 5030’a mesaj atılabilir.