Bank Asya’dan Taşıt Finansmanı!

Bank Asya, hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobillerin 5 yaşına kadar olan otomobillerden satın alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Türkiye’de katılım bankacılığı prensipleri ile hizmet veren bankalar arasında yer alan Bank Asya, sunduğu taşıt finansman desteği paketi ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmak için ihtiyacınız olan nakit desteğini sağlıyor.

Finansmanınızı 12 aya kadar vadelendirerek ödemenize olanak sağlayan Bank Asya, sunduğu kampanya ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobil için finansman desteği sunuyor. Size en yakın Bank Asya şubesine yanınızda nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuz, gelir durumunuzu gösteren maaş bordrosu, vergi levhası, maaş cüzdanı, kira kontratı  gibi gelir belgeleriniz, ikâmet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde düzenlenmiş fatura ve satın alacağınız otomobil sıfır kilometre bir otomobil ise proforma faturası, ikinci el otomobilse de ruhsat fotokopisi ile birlikte başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Kısa bir süre zarfı içerisinde kredinizi sonuçlandıran Bank Asya, sonucu size bildirerek satın alacağınız otomobil değerinin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70, 50 bin Türk Lirası’ndan artan kısım için de yüzde 50 oranında nakit desteği sunuyor.

Gerekli belgeler ile birlitke size en yakın Bank Asya şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek Türkiye’de hizmet veren bankalar tarafından düzenlenmiş en uygun taşıt kredisi kampanyasını bulabilir, kredinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile ödeme şansını yakalayabilirsiniz.