Fibabanka’dan Esnafa Özel Kredi Kampanyası: 70.000 TL’ye Kadar Esnaf Kredisi!

Fibabanka esnafları düşünerek, sonbahar dönemine özel oldukça avantajlı bir kredi ürünü sunuyor. 70 bin Türk Lirası’na kadar kredi temin edilmesine olanak sağlayan Fibabanka, sonbahar kredisi kapsamında tüm esnafların hem cepten, hem de web’den online kredi başvurusu yapmasına olanak sağlıyor.

Fibabanka, sonbahar döneminde esnafların yaşayacağı nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabilmek adına oldukça avantajlı bir kredi ürünü sunuyor. 70 bin Türk Lirası’na kadar tüm ihtiyaçlar için çözüm sunan Fibabanka, hem cep telefonu üzerinden Fibabanka uygulamasına giriş yaparak, hem Fibabanka internet sitesini ziyaret ederek, hem de cep telefonundan SMS göndererek kredi başvurusu gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

SMS’le Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek büyük harflerle ESNAF yazıp, bir boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422’ye gönderebilir, onaylanan kredinizi size en yakın Fibabanka şubesine gerekli belgeler ile giderek temin edebilirsiniz.

Fibabanka, 70 bin Türk Lirası’na kadar olan esnaf sonbahar kredisi kampanyası için minimum 3 ay, maksimum 36 ay vade seçeneği sunuyor. Cirosu 2 milyon Türk Lirası’nın altında olan, yaşı 23 ile 65 aralığında olan, hem şahıs firmaları, hem de gerçek kişiler için sunulan bu kredi ürününden faydalanabilmek için gerekli belgeler ise; nüfus cüzdanı, vergi levhası veya e-vergi levhası, adres beyanı, imza beyannamesi ve ticaret sicil gazetesi, ticaret ve sanayi odası kayıt belgesi, esnaf ve sanatkarlar oda kayıt belgesi ya da faliyet belgesinin yanınızda bulunması gerekiyor.

Fibabanka 10.000 TL Esnafa Özel Sonbahar Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka’dan 12 ay vade seçeneği ile 10 bin Türk Lirası tutarında esnafa özel sonbahar kredisi temin etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1,61 olurken, ödeme yapılacak aylık taksit tutarı da 928 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için kredi başvurunuzu en geç 30 Kasım 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeniz gerekmektedir!

Bu kredi bilgileri, 20 Ekim 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Fibabanka’ya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilerek Kredi Haberi ziyaretçileri için hazırlanmıştır.

Aynı zamanda; Kredi Haberi’nde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; hem bütçeniz, hem de ihtiyacınız için en uygun kredi ürününü belirlemek adına bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilir, taşıt, konut, ihtiyaç ve tüketici kredileri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.