Vakıfbank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi!

Vakıfbank tıp haftasında sağlık çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi sunuyor. 3 ay erteleme seçeneğini sunan Vakıfbank, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde finansman sağlıyor.

İlk 3 ay ödemesiz olarak sunulan ihtiyaç kredisi, Tıp Haftası sebebiyle tüm sağlık sektörü çalışanlarına sunuluyor. İster 3 ayda bir taksitli, isterseniz de aylık taksitli olarak geri ödeme planı oluşturabileceğiniz ihtiyaç kredisi için sağlık sektöründe çalışıyor olmanız yeterli.

Vakıfbank’tan İhtiyaç Kredisi

Bin Türk Lirası ile 90 bin Türk Lirası arasında istediğiniz tutarda talep edebileceğiniz ihtiyaç kredisi için 3 ila 48 ay arasında bir vade aralığı belirleyebilirsiniz. Aylık yüzde 1,11 oranında faiz uygulaması yapan Vakıfbank, kredi tutarınızın yüzde 0,5’ine tekabül eden miktarı kredi tahsis ücreti olarak talep ediyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’ın tıp haftasına özel olarak düzenlediği taksitli ihtiyaç kredisinden 10 bin Türk Lirası tutarında finansman talep etmeniz ve 48 ay vade seçeneğini seçmeniz halinde, 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile birlikte 283 Türk Lirası 33 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile geri ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Eğer sağlık sektöründe çalışıyorsanız, siz de en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vakıfbank internet sitesine giriş yaparak ön başvurunuzu gerçekleştirip, onaylanması halinde size en yakın Vakıfbank şubesinden kredinizi temin edebilirsiniz.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyacınızı pratik ve ekonomik çözümler ile karşılamak isterseniz, internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyebilirsiniz