Bayram Öncesi Halkbank’tan Emeklilere Özel 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan Halkbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, pratik ve uygun maliyetler eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kuruluşunun sekseninci yılını kutlayan Halkbank, oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte müşterilerine nakit desteği sunmayı hedefliyor. Bayram kredisi dönemi için düşük maliyetler eşliğinde finansman sunan banka, 48 aya kadar vadelendirme şansı tanıyor.

Halkbank oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarına imza atıyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı maliyetler barındırıyor. Tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanız için düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası, uygun maliyetler eşliğinde hesaplanarak, hesabınıza aktarımı sağlanıyor.


Halkbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü, kredi notunuzun yeterli düzeyde olması ve aylık düzenli bir gelir miktarına sahip olmanız halinde kefilsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Halkbank’a kredi başvurusu için internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulamalarını kullanabilir ya da ihtiyaç kredisi başvurusunda gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank 20.000 TL Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan 48 ay vade seçeneğiyle 20 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi ürününü mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,45 olup, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 618,02 Türk Lirası’na, toplam ödeme miktarı 29 bin 665,14 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 31 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4560-mutlu_emekli

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.