Vakıfbank’tan Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 63. kuruluş yıldönümüne özel düzenlediği kampanyalar arasına bir yenisini daha ekleyerek kamu çalışanları için 3 ay erteleme avantajı bulunan ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Kamu kurum ve kamu kuruluşlarında çalışan tüm memurların ve kadrolu işçilerin faydalanabileceği ihtiyaç kredisi kampanyası; isterseniz aylık eşit taksitli, isterseniz de 3 ayda 1 ödemeli olarak temin edilebiliyor. 3 ay erteleme olanağı sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasında aylık yüzde 1,11’den başlayan faiz oranları uygulanıyor.

Vakıfbank’ın kamu çalışanlarına özel düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında minimum bin Türk Lirası tutarında maksimum ise 90 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin edebiliyorsunuz. 48 aya varan vade seçeneklerini ister 3 ay ertelemeli olarak başlatıp, kalan 45 ayda eşit taksitler ile ödeme yapın; isterseniz taksitlerinizi üçer aylık periyotlara bölerek taksit ödemelerinizi üç ayda bir olarak gerçekleştirin; tercih sizin.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Ödeme Planı

Vakıfbank’tan 10 bin Türk Lirası tutarında ve 48 ay eşit taksitli olarak temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde, aylık yüzde 1,16 oranında faiz uygulamasıyla 287 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. 90 bin Türk Lirası tutarındaki ve yine 48 ay eşit taksitli olarak temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için de aylık yüzde 1,11 oranında faiz uygulaması yapan Vakıfbank 2 bin 549 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturuyor.

Siz de ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek, avantajlı faiz oranı ve uygun vade seçenekleri sayesinde acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İnternet sitemizdeki krediler kategorisine göz atarak, sizin için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.