Burgan Bank’tan 48 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Başvurusu!

Burgan Bank, eğitim harcamalarından sağlık sorunlarına, beyaz eşyadan mobilya yenilemeye kadar çeşitli bireysel harcamalar için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yüzde 1,53’ten başlayan faiz oranları uygulayan Burgan Bank, faiz oranlarını düzenlenen ödeme planlarına göre değiştirmektedir. 12 aya kadar yapılan ödeme planlarında yüzde 1,53 oranında, 12-18 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,57 oranında, 18-24 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,58 oranında, 24-36 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,68 oranında, 36-48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,67 oranında faiz uygulanmaktadır.

En uygun ihtiyaç kredisini sunan Burgan Bank, yapılan dosya masrafları için de temin edilen kredi miktarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Kredi kapsamında sigorta yapılması zorunlu olmamaktadır. Ancak banka müşterilerine sigorta yaptırmaları için talepte bulunmaktadır. Sigorta ücretlerinin hesaplamaları ise kişilerin yaşları, cinsiyetleri vb. gibi özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Söz konusu kampanyanın son başvuru tarihi 31 Aralık olarak belirlenmiştir. 31 Aralık’tan sonra belirtilen faiz oranları uygulanmayacaktır.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Şube haricinden başvuru kanalı bulunmamaktadır.

15.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası tutarında kredi alındığında aylık ödenmesi gereken miktar 489,43  Türk Lirası olmaktadır. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise   23 bin 492,43 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücreti ise 75 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Bu kredi bilgileri, 25 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Burgan Bank’ın ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi okurları için özel hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilir, konut, taşıt, arsa, ihtiyaç ve tüketici kredisi ürünlerinden ihtiyaç duyduğunuz alan ve bütçeniz doğrultusunda en uygun kredinin hangi banka tarafından verildiğini tespit edebilirsiniz.