Burgan Bank’tan Yüzde 1,99 Faizle İpotekli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank, müşterilerine özel yüzde 1,99 faiz oranlı ve çeşitli vade seçenekleri ile ipotekli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Bankalar, ihtiyaç finansmanlarını genelde düşük meblağlarda tutmaları sebebiyle yüksek meblağlarda nakit ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak yetersiz kalabiliyor. Ancak bankalar, vatandaşların söz konusu ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için finansman desteği almak isteyen bireylere özel ipotekli ihtiyaç finansmanları bulunuyor.

Yüksek meblağlı ihtiyaç kredisi kapsamında bankanın müşterilerine özel sunduğu ipotekli ihtiyaç finansmanında Burgan Bank faiz oranlarını düşük, vadeyi çeşitli ve en uygun olacak şekilde sunuyor.

Burgan Bank ipotekli ihtiyaç finansmanı kapsamında bireyler sahip oldukları konutu ipotek ettirerek almak istedikleri finansman değerini temin edebiliyor. 48  aya kadar varan vade seçenekleri ile sunulan kredi için başvurular bankanın şubelerine gidip yapılmakta.

Banka, ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerin alabileceği kredi tutarı ise sahip oldukları evin ekspertiz değerinin yüzde 50’si kadar oluyor. Faiz oranları sabit tutulup, uzatılan vade süresine ve alınan kredi tutarına göre değişiklik göstermiyor.Burgan Bank ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1,99 olarak belirlemiştir.

Burgan Bank ihtiyaç finansmanı kapsamında 36 ay vadeye kadar 50 bin Türk Lirası değerinde kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için aylık ödemesi gereken kredi taksidi 1.793  Türk Lirası 21 kuruşa tekabül ediyor. Finansmanın aylık toplamdaki maliyet oranı ise yüzde 2.02 olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 24,25’e tekabül ediyor.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretmek ve bütçeniz için en doğru ödeme planını hangi banka ile oluşturacağınıza karar verebilmek adına sizin için en uygun kredilere yer verdiğimiz krediler kategorimize göz atabilirsiniz.