Citibank Aylık Yüzde 1,09’dan İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Citibank aylık yüzde 1,09 faiz oranı ile 30 bin Türk Lirası’na kadar finansman imkanı sunuyor. Sağlayacağınız likiditeyi sağlık harcamaları, eğitim harcamaları, düğün alışverişleri gibi ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz gibi borç kapama için de kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu banka şubelerinden, Citibank İnternet Şubesi’nden yahut SMS ile yapılabilmektedir. İnternet veya mobil aracılığı ile yapılan kredi başvurularında kredi ön onayını banka anında telefonunuza SMS olarak iletmektedir. Ön onay verilen kredi başvurularında şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

48 Ay Vade Olanağı!

Citibank kredi başvurusu için gereken evrakları müşterinin bildirdiği adrese yollamaktadır. Kredi kampanyası kapsamında sağlanan finansman 1 gün içerisinde müşterinin hesabında olmaktadır. Citibank’ın söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı aylık 1,09 olarak belirlenmiştir. Kredi azami 48 ay vade ile kullanılabilmekte olup, müşteri özelinde ödeme planları oluşturulabilmektedir. Kullanılan kredi 12 ile 48 ay arasında vadelendirilebilmektedir.

Banka ihtiyaç kredisi uyarınca, kullanılan kredinin yüzde 4’ü kadar kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Ayrıca Citibank kredi koşullarına göre 30 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Kampanya dahilinde likidite sağlamak isteyen müşterilerin aylık asgari 5 bin Türk Lirası gelire sahip olması gerekmektedir. Bahse konu ihtiyaç kredisi kampanyasından, Citibank ile yeni tanışan müşteriler yararlanabilmekte olup, müşterinin daha önce Citibank’tan bireysel kredi kullanmamış ya da kredi kartı almamış olması gerekmektedir.

Bankanın söz konusu kredi kampanyası dahilinde 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,09 faiz oranından yararlanabilecektir. Kredi ödemelerini 48 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık 564 Türk Lirası civarında taksitler ödeyecek olan müşteri toplamda 27 bin Türk Lirası civarında geri ödeme yapmış olacaktır.