Fibabanka’dan Şubesiz ve Kefilsiz, Anında Telefonla Kredi Kampanyası

Fibabanka, telefon bankacılığı ile müşterilerine özel avantajlı faiz oranlarıyla anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Fibabanka Anında Telefonla Kredi Kampanyası

Fibabanka, telefon bankacılığından avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme planlarıyla anında kredi imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,59’dan başlayıp, kredi geri ödemeleri ise 3 ay ile 36 ay arasında değişkenlik göstermektedir. Kredi geri ödemeleri 3 aydan az ya da 36 aydan uzun olmamaktadır.

7 gün 24 saat Fibabanka çağrı merkezinden kredi başvurusu yapma imkanı sağlayan banka, kredi başvurusunun onaylanması durumunda müşterilerinin vadesiz hesaplarına yatırmaktadır. Çağrı merkezinden kredi başvurusu yapmak için 444 88 88 numarasının aranması gerekmektedir. Kefilsiz ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıp, kredi başvuruları günün her saat diliminde yapılabilmektedir.

Şubesiz kredi imkanı sağlayan banka, telefonla kredi kampanyası dahilinde 1.000 Türk Lirası ile 25 bin Türk Lirası arasında finansman sağlanmaktadır. Kampanya kapsamında 25 bin Türk Lirasından yüksek miktarda kredi kullanılmamaktadır.

Fibabanka’dan telefonla kredi kampanyası kapsamında 12 ay vadeli geri ödeme planıyla 5 bin Türk Lirası temin eden kişilerin aylık yüzde 2,59 faizle ödemeleri gereken taksit miktarı 529,67 Türk Lirası, kredi tahsis ücreti 26,25 Türk Lirası, aylık maliyet oranı yüzde 3,1964 olmaktadır. 24 ay vadeli geri ödeme planıyla 15 bin Türk Lirası temin eden kişilerin aylık yüzde 2,59 faizle ödemeleri gereken kredi taksit miktarı 973,76 Türk Lirası, kredi tahsis ücreti 78,75 Türk Lirası, aylık maliyet oranı ise yüzde 3,1572 olmaktadır.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 27 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyac-kredisi/aninda-telefonla-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.