Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Kampanyası!

Denizbank, 0 km ya da 2. el otomobil hayali kuran ve almak isteyen müşterilerine uygun 3 ay ertelemeli , uygun faizli taşıt kredisi imkanı sunmaktadır.

Örnek Ödeme Planı;

48 ay vadeli alınacak 25 Bin Türk Liralık kredi için ödenecek aylık tutar 745,71 Türk Lirası, geri ödenecek toplam tutar 35.794,13 Türk Lirası,

48 ay vadeli alınacak 50 Bin Türk Liralık kredi için ödenecek aylık tutar 1.491,42 Türk Lirası, geri ödenecek toplam tutar 71.588,24 Türk Lirası,

Ve yine aynı vade süresi ile alınacak 100 Bin Türk Liralık finansman için ödenecek aylık tutar 2.982,84 Türk Lirası olup geri ödenecek toplam tutar 143.176,35 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bahse konu kredi kapsamında müşterinin her vade ve her finansman değerinde uygulanacak faiz oranı sabit olup yüzde 1.31’dir.

Ayrıca Denizbank müşterilerine Taşıt Kredisinde 3 ay taksit ertelemeli ödeme seçeneği avantajı da sunmaktadır. Bu ödeme seçeneği kapsamında alınacak taşıt kredilerinin azami vade süresi 48 ay olup, banka faiz oranını istediği değere düşürme veya çıkartma hakkına sahiptir. 3 ay taksit ertelemeli taşıt kredisi 31 Mart 2017 tarihinde sona erecektir.

Taksit tutarlarına faiz, anapara, BSMV ve KKDF dahil ederek hesaplamalar yapılmıştır. Denizbank müşterilerinden bir defalık olmak üzere alınan kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Eğer taşıt kredisi alan müşteriler kasko yaptırmak isterlerse, kasko primi de ödemeleri gerekmektedir. Bu ücret aracın fiyatına değişiklik göstermektedir.

Denizbank Taşıt Kredisine başvuru yapmaya giderken müşterilerinin yanlarında bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı ve gelir belgelerinin bulunması gerekmektedir. Banka gerekli gördüğü durumlarda ise müşteriden ekstra belgeler talep edebilir, kefil şartı koyabilmektedir. 

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.