Denizbank Hoşgeldin Kredisi!

Ülkemizde toplumun bütün kesimlerine ulaşan bir hizmet ağına sahip olan Denizbank, öncesinde kendi bankasından ihtiyaç finansmanı almamış müşterilerine özel hazırladığı uygun faiz oranlı ve uzun vadeli Hoşgeldin Kredisi kampanyası sunmaktadır.

Hoşgeldin Kredisi kampanyası kapsamında Denizbank müşterilerinden kefil şartı aramadan, aylık yüzde 1,29 faiz oranında başlayan ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 55 Bin Türk Liralık finansman değerine kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. 

Hoşgeldin Kredisi Kampanyası için Örnek Kredi Tablosu;

12 ay vadeli alınacak 3 Bin Türk Liralık finansman için ödenecek aylık tutar 276 Türk Lirası, aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,7876 ve yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,4514’tür. Uygulanacak faiz oranı ise yüzde 1,29’dur. Denizbank, 24 ve 48 ay vadeli alınacak 3 Bin Türk Liralık finansman için uygulanan faiz oranını da 1,29 olarak belirlemiştir.

12 ay vade alınacak 10 Bin Türk Liralık finansman için ödenecek aylık tutar 924 Türk Lirası, aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,9742 ve yıllık maliyet oranı yüzde 22,4904’tür. Uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,35’tir. Yine benzer şekilde 36 ve 48 ay vadeli alınacak 10 Bin Türk Liralık finansman için uygulanacak faiz oranı da yüzde 1,35’tir.

Alınan kredi miktarının binde 5’i kadar müşterilerinden tek seferlik kredi tahsis ücreti talep eden banka bu ücrete vergileri dahil etmemiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta prim haricinde geriye kalan vergiler ve masraflar dahil ederek hesaplanmıştır. Örnek kredi hesaplarını 35 yaşındaki bir vatandaş baza alınarak hesaplama yapan Denizbank, hayat sigortası primini 12 vadelik alınan 3 Bin TL’lik finansman için 15,54 TL, 12 vadelik alınan 10 Bin TL’lik finansman için 52,14 TL olarak talep etmektedir. Hayat sigortası primleri alınan finansman değerine ve uzatılan vade süresine göre değişiklik göstermektedir. Hoşgeldin Kredi kampanyası kapsamındaki faiz oranları da bankanın kriterlerine göre değişiklik göstermesi söz konusu olabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler Denizbank şubelerinde gidip bilirkişilerle konuşup, kendilerine özel finansman ödeme tablosu çıkartmaları gerekmektedir.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.