Denizbank’tan Anında 10.000 TL Kredi!

Denizbank, sadece T.C. kimlik numarası ile cep telefonu kullanılarak başvuru yapılan, düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Denizbank Anında İhtiyaç Kredisi!

Denizbank’ın sunduğu anında kredi başvurusu bankanın internet sitesinde ilgili kampanyanın yer aldığı sayfadan T.C. kimlik numarası ile cep telefon numarasının yazılmasıyla gerçekleşmektedir. Başvurular ön onaylı kredi dahilinde olup, onaylanması halinde bireylerinde nüfus cüzdanlarını yanlarına alıp, krediye ilişkin belgeleri imzalamak için banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Denizbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,95’ten başlamaktadır. 2 bin liraya kadar olan krediler için 12 ay vadeli ödemelerde yüzde 1,95 faiz uygulanmaktadır. 2 bin lira üzerinde kredilerde ise 12 aya kadar olan vadelerde yüzde 2,28 oranında, 12 aydan 48 aya kadar olan ödemelerde ise yüzde 2,33 oranında faiz uygulanmaktadır. Faiz oranları piyasa koşullarından etkilenmez ve kişi özelinde değişiklik gösterebilmektedir.

Anında kredi kullanımında kişilerin sigorta yaptırmaları zorunludur. Sigorta ödemeleri kişiden kişiye göre değişmektedir. Aynı zamanda kredi dosya masrafları için de kredi tutarının tek seferlik yüzde 0,5’i kadar ücret tahsil edilmektedir.

Denizbank’tan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank’tan anında 10 bin TL kredi alan kişiler için düzenlene 48 ay vadeli ödeme planında aylık kredi ödemesi 381,01 TL, yıllık maliyet oranı yüzde 39,6798, 36 ay vadelide aylık taksit 444,20 TL, yıllık maliyet oranı yüzde 39,7907, 24 ay vadeli aylık taksit 577,57  TL, yıllık maliyet oranı ise yüzde 40,0132 olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 26 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.