Düşük Faizli Kredi Burgan Bank’ta

Müşterilerinin kredi notlarına göre özel faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi sunan Burgan Bank, tüm ihtiyaçlarınız için temin edebileceğiniz bu krediyi “Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” adı altında aylık yüzde 1.15 faiz oranları ile sunuyor.

Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” adı altında 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi sunan Burgan Bank, eğitimden, sağlığa; tatilden, dekorasyona kadar aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız için Kredi Kayıt Bürosu Skoru’nuza göre özel faiz oranları sunuyor. Bütçenize uygun ödeme planını tercih ederek, düşük masraflı ihtiyaç kredisi temin etmek için Burgan Bank’ın şubelerini ziyaret edebilir ya da internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Banka tahsis değerlendirme kriterlerine göre, her müşterisine özel faiz oranı belirleyen Burgan Bank, en düşük faiz oranları üzerinden ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. 3 ay ile 48 ay arasında vade seçenekleri sunan Burgan Bank, düşük dosya masrafı ile kolayca ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. İnternet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında, ön değerlendirme sonucu ile kredi puanınıza karşılık gelen aylık faiz oranları üzerinden kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

KKB Skorlarına Göre Aylık Faiz Oranları

“Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi” kampanyası kapsamında 100 bin Türk Lirası’na kadar nakit ihtiyacınızı 48 aya kadar vade seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. 4 farklı puan aralığı belirleyen Burgan Bank’tan kredi temin etmeniz halinde, KKB Skoru’nuza göre oluşturulacak faiz oranları ise minimum şu şekilde;

  • Elmas Kredi: KKB skorunuz 1.450 ve üzerinde ise aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranından faydalanabilirsiniz.
  • Platin Kredi: KKB skorunuz 1.350 – 1450 aralığında ise aylık yüzde 1,17’den  başlayan faiz oranından faydalanabilirsiniz.
  • Altın Kredi: KKB skorunuz 1.250 – 1.350 aralığında ise aylık yüzde 1,19’dan  başlayan faiz oranından faydalanabilirsiniz.
  • Gümüş Kredi: KKB skorunuz 1.110 – 1.250 aralığında ise aylık yüzde 1,27’den  başlayan faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Burgan Bank’ın internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir, ön başvurunuzun onaylanarak Kredi Kayıt Bürosu’nun belirlediği puanınıza göre aylık faiz oranınızı öğrenebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarından faydalanmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.