Düşük Kredi Notu Olanlara Aktifbank’tan İnternet Kredisi!

Kredi notunuz bir kredi temin etmek için düşük kalıyorsa dert etmeyin, Aktif Bank tam da size göre internet başvurusu ile onaylanan ihtiyaç kredisi sağlıyor. 

Masrafsız bir kredi sunarak, kredi notu düşük olanlara kredi sağlayan Aktif Bank, internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuruları hızlı bir şekilde onaya kavuşturarak kredinizii temin etmenize olanak sağlıyor. Hızlı bir şekilde banka hesabına aktarabileceğiniz krediniz ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

N Kolay kredileri kapsamında Aktif Bank tarafından düzenlenen bu kampanya ile birlikte 2 bin Türk Lirası’ndan 25 bin Türk Lirası’na kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar vadelendirerek çözüme kavuşturabilirsiniz. 25 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurusunda 48 ay vade seçeneğini seçmeniz halinde aylık yüzde 1,99 oranındaki faiz uygulaması ile birlikte 880 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile kredi ödemenizi  yapabiliyorsunuz.

10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmeiş olma halinizde, 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,99 oranında faiz uygulaması yapan Aktif Bank, aylık 352 Türk Lirası 29 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile kredinizi ödemenize olanak sağlıyor.

Siz de ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek için Aktif Bank’ın internet sitesini ziyaret ederek, kefilsiz ve masrafsız ihtiyaç kredinizi anında temin edebilirsiniz.

Güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atarak sizin için en uygun ihtiyaç kredisini bulmak için sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.