Enpara’dan Ek Para, Anında Hesabında!

Türkiye’nin ilk şubesiz bankası olan Enpara, “EkPara” kampanyası ile birlikte nakde sıkıştığınız an yardımınıza koşuyor. Havale ve EFT ücretlerinden de tasarruf edebilme olanağı sunan Enpara’dan EkPara başvurusu yapmadan önce hesap açtırmanız gerekiyor.

Nakite sıkıştığınız anda size çözüm önerisi olarak EkPara sunan Enpara.com, uygun faiz koşulları ile birlikte nakit ihtiyacınızı gidermenize kolaylık sağlıyor. EkPara kampanyasından faydalanmak için ise Enpara’da bir hesabınızın olması gerekiyor. 

Enpara.com’a giriş yaparak, menüde yer alan “Başvuru” butonundan pratik bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubesiz bankacılık olanağı sunan Enpara, bankartınızı size adresinize gelerek imzanız karşılığında teslim ediyor. Enpara.com üyeliğinizi onaylatıp, aktifleştirmeniz sonrasında ise internet bankacılığına girerek rahatlıkla Ekpara talebinde bulunabiliyorsunuz.

Enpara.com, alışagelmiş kredi kampanyalarından farklı olarak hesabınızın kullanım şekline ve harcama miktarlarınıza göre size bir EkPara limit teklifi sunuyor. Sunulan bu teklifi onaylamanız halinde nakit paranız, Vadesiz TL hesabınıza geçiriliyor. Anlık ve dönemlik ödemelerinizde nakite sıkıştığınız anda kullanabileceğiniz EkPara limitinizin geri ödeme süresi ise 1 aylık süre zarfında gerçekleşiyor. Ekpara başvurunuz sonrasında kullandığınız nakit miktarına faiz olarak aylık yüzde 1,84 oranında faiz işlemektedir. Faiz, vadesiz hesabınıza Ekpara kullanımınızdan sonraki ayın ilk günü yansıtılmaktadır.

Kısa vadede borçlanacak bireyler için tercih edilebilir bir kampanya sunan Enpara, kullandığınız Ekpara’ya günlük olarak faiz işleterek, borcunuzu ödeme süreniz ile orantılı olarak faiz hesabı yapmaktadır. Şubesiz bankacılık hizmeti veren Enpara, kullanacağınız Ekpara için herhangi bir masraf, komisyon ya da hesap işletim ücreti adı altında ek ücret talep etmemektedir.

Nakit ihtiyacınıza uygun çözümler üretebilmek adına kredi çekmek için, krediler kategorimize göz atabilirsiniz.