Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de birçok kadın ev hanımlığı görevini yapmaktadır. Bu yüzden ev hanımlarının sgk hizmetleri ve maaşları olmamaktadır. Eşlerinin eline bakan ev hanımları için kredi kartı başvurusu biraz zor olmaktadır. Bu durumdan kurtulmanın yöntemlerini sizler için paylaşıyoruz.

Ev hanımlarına kredi kartı başvurusu için biraz bilgi vermek isteriz. Bankalar geliri olmayan ve sigortası olmayan kimseye kredi kartı ve kredi vermemektedir. Bu durumu aşmanın bazı yolları vardır.

Özellikle değerli bazı şeyler sizin üzerinize ise bunlar içerisinde araba, ev ve iş yeri gibi mülkler yer almakta. Bu durumda kredi kartı ve kredi almak kolaylaşmaktadır. Fakat bunu internet üzerinden veya sms yolu ile başarmak mümkün değildir.

Üzerime İpotek Gösterecek Hiçbir Şeyim Yok, Ne Yapmalıyım?

Çok fazla kalabalık ve çok fazla müşterisi olmayan bir bankaya gidin. Şubeye gittiğinizde içerisi boş bir banka olsun. Özellikle bu tür bankalarda şube çalışanları müşteri kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu bankalar içerisinde Bank Asya‘yı sizlere önerebilirim.

Bankalar artık kefil ve belge talep etmeden hem kredi hem de kredi kartı vermeye başladılar. Bunun sonucunda ise ev hanımların telefonlarından çok kolay bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Bu da tüm bankalara aynı anda, sırayla başvuru yapmak. Tüm bankalara aynı anda kredi kartı başvurusu yapmak kredi notunu olumsuz yönde etkilemektedir. Kredi notunun düşük olması ise hem kredi hem de kredi kartı alımlarını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle de ev hanımlarının kendilerine en uygun gördükleri bankaya kredi kartı başvurusu yaparak başlamaları çok daha doğru olmaktadır.