Garanti Bankası’ndan 240 Yıl Vadeli 65.000 TL Konut Kredisi

Garanti Bankası, yıllardır ev hayali kuran, kendi evinin sahibi olmak isteyenlere özel kira öder gibi konut kredisi sunuyor.

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları yüzde 1,31 olarak belirlenmiştir. Sabit faizli konut kredisi imkanı veren banka, müşterilerinin aylık gelirlerine en uygun ödeme planlarını hazırlıyor.

240 ay vadeli konut kredisi sunulup, konut kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Banka şubesi haricinden başvuru kanalı bulunmamaktadır.

Garanti Bankası konut kredisi başvurusunda müşterilerinden nüfus cüzdanları ile birlikte gelir belgesini, ikametgah belgesini ve satın alacakları evin belgelerini istemektedir. Yalnızca mesken tipindeki konutlar için kredi verilip, satın alınan kredi teminatı için ipotek edilmektedir. Ev üzerindeki ipotek ödemeler bittiğinde kaldırılmaktadır.

65.000 TL Konut Kredisi

Garanti Bankası konut kredisi kapsamında 240 ay vadeli ödeme planı ile 65 bin Tür Lirası tutarında finansman alan bireylerin aylık kredi ödemesi 890,69  Türk Lirası, kredi sonunda yüzde 1,31 faiz ile ödeyecekleri toplam tutar ise 213.765,50 Türk Lirası olmaktadır. Kredi dosya masrafları için 325 Türk Lirası alınıp, bu ücret bir defalığına tahsil edilmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 14 Kasım 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.