Ziraat’ten Kefilsiz 125.000 TL Konut Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı!

Türkiye’nin en büyük bankası olma özelliğini taşıyan Ziraat Bankası 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı konut kredisi faiz oranlarıyla hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası “Bugünün Evini Yarına Bırakma” sloganıyla ev hayali kuranlara avantajlı konut kredisi olanağı sunuyor. 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Ziraat Bankası, satın alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi çekilmesine olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası, konut kredisi başvurusu aşamasında kefil talep etmiyor. Kefilsiz konut kredisi için satın alınacak gayrimenkul üzerine vade süresi boyunca ipotek tesisi gerçekleştiren banka, gerekli görülmesi halinde ek teminat talebinde de bulunabiliyor.

Ziraat Bankası konut kredisi vade süresi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası (DASK) yapıyor. Konut kredisi başvurusu yaparken yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin ve satın almayı düşündüğünüz evin tapu fotokopisinin yanınızda bulunması gerekiyor.

Ziraat Bankası 125.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan 125 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi temin etmeniz ve bu konut kredisi ürünü için de 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde bankanın sunacağı aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,18 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 952,87 Türk Lirası’na tekabül ediyor. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 15,3986’ya, toplam yapılacak geri ödeme miktarı ise 234 bin 344,40 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 24 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.