Halkbank’tan Konut Kredisi Transfer Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankalarından bir tanesi olma özelliğini taşıyan Halkbank, Dost Kredi ile birlikte avantajlı faiz oranları ile konut kredinizi transfer etmenize olanak sağlıyor.

Halkbank, 180 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ile birlikte konut kredisini transfer etmenize olanak sağlıyor. Diğer tüm bankalardan kullandığınız konut kredinizi avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri eşliğinde Halkbank’a transfer ederek, kampanyadan faydalanabilir, konut kredinizi daha rahat koşullarda ödemeye devam edebilirsiniz.

Ekspertiz ücreti olarak 650 Türk Lirası talep eden Halkbank, konut kredilerinizde ipotek sistemini kullandığı için ipotek tesis ücreti olarak 155,76 Türk Lirası talep ediyor. 180 aya varan vade seçeneklerinden bütçenize en uygun olanını tercih etmenize olanak sağlayan Türkiye’nin kamu bankası Halkbank, aylık yüzde 1,09 oranından başlayan faiz seçenekleri eşliğinde konut kredi transferinize yardımcı oluyor.

Farklı bir bankadan temin ettiğiniz konut kredinizi Halkbank’a taşımak için yanınızda olması gereken belgeler arasında; T. C. Kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportunuzun aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz ve kat mülkiyetli tapu, kat mülkiyetli tapu olmaması halinde, kat irtifaklı tapu ile birlikte yapı kullanım izin belgesi, şayet yapı kullanım izin belgesi de alınmamış ise son 5 yıla ait yapı ruhsatı ve imar durum belgesinin yanınızda bulunması gerekiyor.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için avantajlı olan kredinin hangi banka tarafından sağlandığına karar vermek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.