Garanti Bankası’ndan Düşük Faizli Bahar Kredisi

Garanti Bankası, yaz sıcaklığına hazırlık için yaptığınız harcamalara destek olabilmek adına aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz ile bahar kredisi sunuyor. 48 aya kadar vadelendirebileceğiniz bu ihtiyaç kredisi türü ile birlikte, tüm masraflarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın internet ve mobli bankacılık şubelerinden maksimum 25 bin Türk Lirası’na kadar kullanılabilecek olan ihtiyaç kredisi, Garanti Bankası’na ait şubelerden 75 bin Türk Lirası’na kadar temin edilebiliyor.

Ön kefil şartı aramayan Garanti Bankası, T. C. kimlik numaranızın ispatı için kimliğiniz, pasaportunuz ya da ehliyetiniz ile birlikte Garanti Bankası şubelerinden başvuru yapmanıza olanak sağlıyor. Eğer maaşınız Garanti Bankası’ndan yatmıyorsa, gelir belgenizin yanınızda olması da başvuru aşamasında önemli bir yere sahip.

3 aydan 48 aya kadar bütçeniz için uygun olan vade seçeneğini tercih etmeniz için olanak sağlayan Garanti Bankası, KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skorunuz ile orantılı olarak faiz oranınızı belirliyor.

Uygun KKB skoruna sahip olan müşterilerin, düşük faizler ile birlikte rahatlıkla temin edebileceği ihtiyaç kredisi ‚bahar kredisi‘ olarak tanımlanarak, bahar aylarında yapılacak olan tüm masraflarınız için rahatlıkla temin edilebiliyor.

Siz de yaza hazırlık aşamasındaki masraflarınızı hızlı bir çözüme kavuşturmak için size en yakın Garanti Bankası’nı ziyaret ederek ya da Garanti Bankası’nın maaşlı müşterisi iseniz Garanti Mobil ve Garanti İnternet Şubesi’ni kullanarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, tüm bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyebilir, bütçeniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.