Halkbank’tan Girişimcilere Özel Kredi!

Halkbank, tüm girişimcilerin yeni iş kurmaları ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamalarını desteklemek amacı ile birlikte Girişimci Kredisi ürününü geliştirerek müşterilerine sunuyor. İşte yeni iş fikri ve buluşa sahip olan tüm girişimcilerin kullanabileceğini „Halkbank Girişimci Kredisi

Halkbank, farklı deneyimler taşıyan ve farklı sektörler içerisinde iş kurma isteğinde olan girişimciler için özel bir kredi türü geliştirdi. Geliştirilen bu kredi türü ile birlikte tüm girişimcilerin temin edebileceği bir Girişimci Kredileri Paketi otaya çıkmış oldu.

Üniversite mezunu olup, deneyimsiz olup ve mezun olduğu bölüm ile alakalı olarak kendi işini kurmak isteyen genç girişimcilere 50 bin Türk Lirası’na kadar girişimci kredisi sağlayan Halkbank, mesleki kuruluşlardan eğitim alarak sertifika ve belge sahibi olan, deneyimi ve kendi iş yerini açmak isteyen ustalar için de 30 bin Türk Lirası’na kadar girişimci kredisi sunuluyor.

Üniversite mezunu olan genç girişimcilere teknokentler içerisinde faaliyet gösterme potansiyeli için teknolojik girişimcilerin ilgilenebileceği girişimci kredisi 50 bin Türk Lirası’na kadar Halkbank tarafından sunuluyor.

Halkbank, girişimci kredileri paketleri arasında Genç Girişimci Kredisi, Cesur Girişimci Kredisi, Usta Girişimci Kredisi, Mucit Girişimci Kredisi gibi farklı girişimci kredilerini uygun faiz oranları ve ödemesiz dönemler ile birlikte tüm girişimcilere sunuyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak projenizi ve girişiminizi hayata geçirecek en uygun krediyi temin edebilirsiniz.