Halkbank’tan Hızlı 36 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Halkbank, müşterilerinin bireysel harcamaları için 36 ay vadeye kadar uzanan geri ödeme planlarıyla hızlı ihtiyaç kredisi sunuyor.

Halkbank Hızlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kişiler maksimum 36 ay vadeye kadar ödeme planı yapabiliyorlar. Ödeme planları 36 aydan uzun olmayıp, azami 15 bin Türk Lirasına kadar finansman temin edilebilmektedir.

Kredi kampanyası başvuruları ise banka şubeleri haricinde çeşitli kanallardan yapılabilmektedir. Bunlar, SMS ile, bireysel internet şubesinden, mobil bankacılıktan, bankanın internet sitesinden, Dialog’tandır. Kredi başvurusunun banka şubesi haricinde yapılması durumunda gün içerisinde kredinin onaylanıp onaylanmayacağı müşterilere bildirilmektedir. Kredi onayında ise finansman bireysel internet şubesinden ya da Dialog’dan hızlı bir şekilde kullanılabilmektedir.

SMS le kredi başvurusu yapmak için KREDI, T.C. kimlik no, gelir bilgisi ve istenilen kredi tutarı aralarında bir boşluk bırakılarak yazılması, 3452’ye mesaj atılması gerekmektedir. İnternet şubesinde, mobil şubeden ya da Dialog’tan kredi başvurusu yapmak için üye olunmasına gerek yoktur.

Halkbank’tan 36 Ay Vadeli 15.000 TL Hızlı Kredi ve Ödeme Planı

Halkbank hızlı kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli geri ödeme planı ilce 15 bin Türk Lirası kredi temin edecek kişilerin aylık kredi taksit ödeme tutarı yüzde 2,99 faiz oranı ile 748,64 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 53,3098 olmaktadır.  Banka kredi tutarının binde beşi kadar tek seferlik dosya masrafı ücreti tahsil etmektedir. Bu ücrete ise BSMV dahil edilmektedir. 15.000 TL için söz konusu ücret 78,75 Türk Lirasıdır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 5 Ekim 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4572-hizli_kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.