Halkbank’tan TOKİ’ye Özel Yüzde 0,99 Faizli 120 Ay Vadeli Borç Kapatma Kredisi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) geleneksel yüzde 20 indirim kampanyasına başladı. TOKİ tarafından düzenlenen yüzde 20 borç kapatma indirimi kampanyasına Halkbank özel kredi seçenekleriyle destek veriyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzde 20 indirim kampanyasına imza atıyor. Borçlarını kapatarak tapularına erkenden sahip olmak isteyen vatandaşlar için düzenlenen indirim kampanyasından faydalanmak isteyen, lakin yeterli birikime sahip olmayan vatandaşlar için Halkbank oldukça avantajlı bir konut kredisi kampanyasına imza atıyor.

TOKİ tarafından 24 Nisan 2018 tarihinde başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası, 18 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek. 2016 yıl sonuna kadar satışları gerçekleşmiş ve ilk taksit ödemesi de yine 2016 yılının sonuna kadar yapılmış, ödemeleri Halkbank üzerinden gerçekleştirilen tüm TOKİ konut ve iş yeri sahipleri, Halkbank’ın düzenlediği konut kredisi kampanyasından faydalanabiliyor. Halkbank, TOKİ borcunu kapatmak isteyenlere aylık yüzde 0,99’dan başlayan konut kredisi faiz oranlarıyla 120 aya kadar vadelendirme imkânı sunuyor.

Kampanyanın tanıtım bülteninde açıklamalarına yer verilen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek, TOKİ indirim kampanyasına Halkbank’ın sunduğu destek sayesinde birçok ailenin TOKİ borçlarını erkenden kapatarak tapularına kavuşacaklarını ifade etti.

Her yıl düzenlenerek gelenekselleşen TOKİ İndirim kampanyası sayesinde binlerce ailenin TOKİ borçlarını kapatarak tapularına kavuştuklarını belirten Çödek, Halkbank tarafından sunulan 120 aya kadar vadelendirme seçeneği ve aylık yüzde 0,99’dan başlayan konut kredisi faiz oranları seçeneklerinin vatandaşların TOKİ borçlarını kapatarak tapularına sahip olmaları aşamasında büyük kolaylık sunduğunu belirtti.