Halkbank’tan Tüm Eğitim Harcamalarına Özel Masrafsız Kredi!

Halkbank, çocukları eğitim harcamalarına özel 36 ay vadeye kadar geri ödeme planlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Kampanyası

Halkbank, çocukların eğitim harcamalarına özel azami 36 ay vadeli ödeme planlarıyla 50 bin Türk Lirasına kadar eğitim kredisi sunuyor. Sunulan kredi kampanyasında her ay eşit tutarlı kredi taksit ödemelerine ek olarak serbest ödemeli plan, artan taksitli plan, azalan taksitli plan, 3 ayda bir ödemeli ya da ilk taksidin 2 ay ertelenerek ödemeli plan sunmaktadır. Halkbank eğitim kredisi kampanyasından yararlanan kişiler her ay eşit tutarlı kredi ödemelerinin yanı sıra bütçelerine göre ödeme planı da talep edebilmektedirler.

Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıp, banka şubesi haricinde başvuru kanalı bulunmamaktadır. Eğitim kredi kampanyasından Milli Eğitim Bakanlığı’ndan izinli olan kurslarda, spor okullarında, yaz okulları ve benzeri gibi eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumlarda eğitim göre öğrencilerle birlikte ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri de yararlanabilmektedirler. Halkbank kredi başvurusu yaparken kişilerin eğitim gördükleri kurumdan eğitim gördüklerine dair belgeyi, velilerin gelir belgelerini, ikamet belgesi ve T.C. kimlik numaralarının bulunduğu kimlik belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Halkbank Eğitim Kredisi Faiz Oranları

Eğitim kredisi faiz oranları yüzde 2,32’den başlayıp, faiz oranları kredi dosya masrafı ücretinin ödenip ödenmemesine göre değişiklik göstermektedir. Masrafsız eğitim kredisinden yararlanacak kişiler için uygulanan faiz oranı yüzde 2,37 olurken, masrafları ödeyerek kredi temin edecek kişiler için ise yüzde 2,32 faiz uygulanmaktadır. Kredi dosya masrafı için ise kredi tutarının azami binde beşi kadar ücret tahsil edilmektedir.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 20 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4536-egitim

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.