Hem Kefilsiz, Hem de 8 Yaşına Kadar Olan Araçlara Taşıt Kredisi Garanti’de!

Garanti Bankası, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası dahilinde satın almak istediğinizin aracı ile vade süresi toplamının 108 aya, yani 9 yıla tekabül etmesi koşulu ile tüm araçlar için taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Avantajlı faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Garanti Bankası, hem sıfır kilometre taşıt alımlarınızda, hem de ikinci el taşıt alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini uzun vade seçenekleri ile temin ederek, rahat bir şekilde ödemenize olanak sağlıyor. Maksimum vade süresi olarak 48 ayı uygun gören banka, 5 yaşına kadar olan araçlar için 48 ay vadeli, 5-6 yaş aralığındaki araçlar için 36 ay vadeli, 6-7 yaş aralığındaki araçlar için 24 ay vadeli, 7-8 yaş aralığındaki araçlar için ise 12 ay vadeli taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil şartı sunmayan Garanti Bankası, satın alacağınız otomobil sıfır kilometre ise proforma fatura bedeli, ikinci el bir otomobilse de kasko değerinin 50 bin Türk Lirası’nın yüzde 70’ine kadar kredi olanağı sağlayan Garanti Bankası, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası 20 bin TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

20 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisini Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ile tercih ederseniz, aylık yüzde 1,44 faiz oranı eşliğinde 616 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemesi gerçekleştirmenize olanak sağlanmaktadır. 

Bu kredi hesaplaması 16 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı aracılığı ile gerçekleştirilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek diğer kredi kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.